Kasutustingimused


See veebisait on mõeldud ainult hariduslikel eesmärkidel ja seda ei tohiks pidada juriidiliseks või muuks professionaalseks teenuseks. Esitatud teave ei asenda professionaalset nõu ega hoolt. Kui vajate täiendavaid professionaalseid teenuseid, otsige sobivat professionaalne hooldus. Autor, kaastöötajad, kirjastaja ja nende töötajad ei vastuta kahjude eest, mis on põhjustatud sellel veebisaidil sisalduva teabe rakendamisest või on sellega seotud. Ühtegi veebisaidi autoriõigusega kaitstud materjali ega nendes raamatutes täielikult või osaliselt avaldatud materjali ei tohi avaldada ega paigutada mõnele muule veebisaidile ning seda ei tohi avaldada mis tahes arutelugrupis, mis tahes teadetetahvlil või e-posti teel Internetis. ilma meie esindajate selgesõnalise kirjaliku nõusolekuta. See veebisait põhineb isiklikel kogemustel ja uuringutel ning kajastab arusaamu minevikust, olevikust ja tulevikust. Kogu sellel veebisaidil pakutav teave on personaalse uurimistöö ja rahvusvaheliste kutse-, akadeemiliste ja valitsuskaaslastega tehtud koostöö tulemus. Raamatus kujutatud isiksused, sündmused, teod ja vestlused rekonstrueeriti autori mällu, mitmesugused juriidilised dokumendid, kirjad, isikut tõendavad dokumendid ja pressiteated. Mõned nimed ja sündmused on pärast seda muutunud üksikisikute eraelu puutumatuse kaitse. Tegelastega seotud sündmused toimusid kirjeldatud viisil; ainult väiksemaid üksikasju on muudetud.

TAGASIMAKSED

Tagasimakse või tühistamise nõuded saadetakse posti teel. Kaebuses esitab klient kaebuse põhjuse. Jätame endale õiguse ostja nõuet mitte aktsepteerida, kui leitakse, et tema kaebuse põhjused on ebamõistlikud. Tagastatav toode peab olema sama seisukord, milles te selle (uuena) kätte saite, ilma et see oleks pitseeritud või pakendeid purustamata, vahetult enne müüki, täieliku originaalpakendina. Kauba tagastamise aktsepteerimiseks peate esitama toote valmistanud isiku tellimuse numbri algselt ostetud ja mille üksikasjad on toodud tellimiskoodis.

Kliendil on õigus ostetud toode tagastada ja nõuda vahetust mõne muu toote vastu või tagastamist kahel juhul:

1. Meie ettevõtte tõendatava süü korral (vale toote kättesaamine või kvaliteedivigadega toode), peaks klient toote tagastama kümne (10) päeva jooksul pärast selle kättesaamist, ilma kaubata.

2. Kui kliendi otsus toode tagastada ei tulene ülalnimetatud objektiivsetest põhjustest, jätab ettevõte endale õiguse kaebust mitte täita. Kaebuse kinnitamise korral saab klient toote tagastada kümne (10) päeva jooksul alates vastuvõtmise kuupäev. Sellisel juhul kannab kõik saatmiskulud, samuti kõik erinevused toodete hinnas, kliendi kanda.

Igal juhul peaksid tooted olema kliendi poolt kätte saadud seisukorras, terved, kahjustamata ja originaalpakendis. Kui neid ei tagastata kümne (10) päeva jooksul, ei ole meie pood kohustatud tagasimakset vastu võtma. Pärast äri lõpetamist tingimustel ja toote tagastamise aktsepteerimisel on kliendil õigus saada kas sama väärtusega toodet või raha tagasi. Tagasimakse kliendile viiakse läbi üheksakümne (90) päeva jooksul alates toote kättesaamise kuupäevast. IN korduvate tagasimaksete või tagasimaksete korral juhul, kui meie ettevõte otsustab oma äranägemise järgi, et klient kuritarvitab kauba tagastamise õigust või tegutseb pahauskselt, on õigus keelduda toote tagastamisest, isegi kui need tingimused on täidetud ja täidetud. Need tingimused ei mõjuta tarbija seadusjärgseid õigusi.